| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
Akıllı sensör titreşim uyandırma teknolojisine sahip araçlar için ana tasarım. Bu otomotiv taşınabilir aroma difüzörü, tüm sürüş senaryolarında endişesiz bir yol arkadaşlığı sunar.
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü | <14dba |
| Kapsama Alanı | 100cbm |
| Yağ Kapasitesi | 15ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.15ml/saat |
| Renk | Gri/Gümüş |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar