| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
Master design for vehicles featuring intelligent sensing vibration wake-up technology. This automotive portable aroma diffuser provides worry-free companionship in all driving scenarios.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <14dba |
| Coverage | 100cbm |
| Oil Capacity | 15ml |
| Max Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Color | Gray/Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها