| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | C50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 18 - 20.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt |
Mistrzowski design dla pojazdów z inteligentną technologią budzenia wibracyjnego z czujnikiem. Ten samochodowy przenośny dyfuzor zapachowy zapewnia bezproblemowe towarzystwo we wszystkich scenariuszach jazdy.
| Napięcie | DC5V |
| Moc | 1.5W |
| Hałas | <14dba |
| Zasięg | 100cbm |
| Pojemność oleju | 15ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 0.15ml/h |
| Kolor | Szary/Srebrny |
| Materiał | Stop aluminium |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje