| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | C50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 18 - 20.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
Κύριος σχεδιασμός για οχήματα με έξυπνη τεχνολογία αφύπνισης με δόνηση. Αυτός ο φορητός αρωματοδιαχυτής αυτοκινήτου προσφέρει αμέριμνη συντροφιά σε όλα τα σενάρια οδήγησης.
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 1.5W |
| Θόρυβος | <14dba |
| Κάλυψη | 100cbm |
| Χωρητικότητα Λαδιού | 15ml |
| Μέγιστη Κατανάλωση Λαδιού | 0.15ml/h |
| Χρώμα | Γκρι/Ασημί |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές