| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | C50 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 18 - 20.3 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs |
Master design for vehicles featuring intelligent sensing vibration wake-up technology. This automotive portable aroma diffuser provides worry-free companionship in all driving scenarios.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <14dba |
| Coverage | 100cbm |
| Oil Capacity | 15ml |
| Max Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Color | Gray/Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews