| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
Meesterontwerp voor voertuigen met intelligente sensing vibratie wake-up technologie. Deze draagbare auto-aroma diffuser biedt zorgeloos gezelschap in alle rijsituaties.
| Voltage | DC5V |
| Vermogen | 1.5W |
| Geluidsniveau | <14dba |
| Bereik | 100cbm |
| Oliecapaciteit | 15ml |
| Max Olieverbruik | 0.15ml/u |
| Kleur | Grijs/Zilver |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies