| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM04 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Productnaam | AromaMobi IV [Energiebron] |
| Modelnummer | MTP-AM04 |
| Timerinstellingen | 2H / 4H / 8H / Onregelmatig |
| Bouwmaterialen | Hout, glas, lithiumbatterie, pomp |
| Afmetingen | W126mm * D72mm * H105.5mm |
| Energiebehoeften | DC5V 1A |
| Gewicht | 390 g |
| Beschikbare kleuren | Beek, zwarte walnoot (op maat gemaakte kleuren verkrijgbaar) |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies