| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM04 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 15.9 - 17.9 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Nazwa Produktu | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Numer Modelu | MTP-AM04 |
| Ustawienia Timera | 2H / 4H / 8H / Nieregularny |
| Materiały Konstrukcyjne | Drewno, Szkło, Bateria Litowa, Pompa |
| Wymiary | S126mm * G72mm * W105.5mm |
| Wymagania Zasilania | DC5V 1A |
| Waga | 390g |
| Dostępne Kolory | Buk, Czarny Orzech (Dostępne kolory niestandardowe) |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje