| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM04 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Όνομα Προϊόντος | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Αριθμός Μοντέλου | MTP-AM04 |
| Ρυθμίσεις Χρονοδιακόπτη | 2H / 4H / 8H / Άρρυθμο |
| Υλικά Κατασκευής | Ξύλο, Γυαλί, Μπαταρία Λιθίου, Αντλία |
| Διαστάσεις | Π126mm * Β72mm * Υ105.5mm |
| Απαιτήσεις Τροφοδοσίας | DC5V 1A |
| Βάρος | 390g |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Οξιά, Μαύρο Καρυδόδασος (Διαθέσιμα προσαρμοσμένα χρώματα) |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές