| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | AM04 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 15.9 - 17.9 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Construction Materials | Wood, Glass, Lithium Battery, Pump |
| Dimensions | W126mm * D72mm * H105.5mm |
| Power Requirements | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech, Black Walnut (Custom colors available) |