| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM04 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 15.9 - 17.9 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Ürün Adı | AromaMobi IV [Enerji Baharı] |
| Model Numarası | MTP-AM04 |
| Zamanlayıcı Ayarları | 2S / 4S / 8S / Düzensiz |
| Yapı Malzemeleri | Ahşap, Cam, Lityum Pil, Pompa |
| Boyutlar | G126mm * D72mm * Y105.5mm |
| Güç Gereksinimleri | DC5V 1A |
| Ağırlık | 390g |
| Mevcut Renkler | Kayın, Siyah Ceviz (Özel renkler mevcuttur) |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar