| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | AM04 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 15.9 - 17.9 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück/Tag |
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Construction Materials | Wood, Glass, Lithium Battery, Pump |
| Dimensions | W126mm * D72mm * H105.5mm |
| Power Requirements | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech, Black Walnut (Custom colors available) |