| ব্র্যান্ড নাম: | MGSCENT |
| মডেল নম্বর: | AM04 |
| MOQ: | 1 পিসি |
| দাম: | USD 15.9 - 17.9 |
| অর্থ প্রদানের শর্তাবলী: | টি/টি, ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন |
| সরবরাহের ক্ষমতা: | 300 পিসি/দিন |
| Product Name | AromaMobi IV [Energy Spring] |
| Model Number | MTP-AM04 |
| Timer Settings | 2H / 4H / 8H / Irregular |
| Construction Materials | Wood, Glass, Lithium Battery, Pump |
| Dimensions | W126mm * D72mm * H105.5mm |
| Power Requirements | DC5V 1A |
| Weight | 390g |
| Available Colors | Beech, Black Walnut (Custom colors available) |