| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 21.4 -24.1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Ισχύς | 2W |
| Θόρυβος | <14dba |
| Κάλυψη | 100cbm |
| Εφαρμογή | Σπίτι και Αυτοκίνητο |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χαρακτηριστικά | Έξυπνη Προσαρμογή Διπλής Σκηνής |
| Μέγιστη κατανάλωση λαδιού | 0.15ml/h |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές