| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 21.4 -24.1 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 2W |
| Gürültü | <14dba |
| Kapsama | 100 cbm |
| Uygulama | Ev ve Araba |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Özellikleri | Çift Sahneli Akıllı Adaptasyon |
| Max Yağ tüketimi | 0.15 ml/saat |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar