| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 21.4 -24.1 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| napięcie | DC5V |
| Władza | 2W |
| Hałas | < 14dba |
| Obejście | 100 cm3 |
| Zastosowanie | Dom i samochód |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Cechy | Inteligentna adaptacja w dwóch scenach |
| Maksymalne zużycie oleju | 00,15 ml/h |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje