| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | J50 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 21.4 -24.1 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise | <14dba |
| Coverage | 100cbm |
| Application | Home And Car |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Features | Dual-scene Intelligent Adaptation |
| Max Oil consumption | 0.15ml/h |