| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | C50 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 18 - 20.3 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個 |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14dba |
| Oil Capacity | 15ml |
| Key Features | Intelligent Sensing |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Applications | Cars, Homes, and Offices |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |