| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| ولتاژ | DC5V |
| توان | 1.5W |
| سطح صدا | <14dba |
| ظرفیت روغن | 15ml |
| ویژگی های کلیدی | حسگر هوشمند |
| حداکثر مصرف روغن | 0.15ml/h |
| کاربردها | خودرو، منزل و دفتر کار |
| فناوری پخش بو | پخش با هوای سرد |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها