| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14dba |
| Oil Capacity | 15ml |
| Key Features | Intelligent Sensing |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Applications | Cars, Homes, and Offices |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |