| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | C50 |
| MOQ: | 1Stk |
| Preis: | USD 18 - 20.3 |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 300 Stück |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise Level | <14dba |
| Oil Capacity | 15ml |
| Key Features | Intelligent Sensing |
| Maximum Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Applications | Cars, Homes, and Offices |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |