| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | D2000 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 62.5 - 70 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 100 قطعة/يوم |
| Input Voltage | DC 12V |
| Rated Power | 20W |
| Liquid Storage Capacity | 500ml |
| Installation Mode | Wall-mounted |
| Coverage Area | 2000 cubic meters |
| Control Method | Mobile applications and Bluetooth/Wi-Fi connectivity |
| Design Style | Modern minimalism and light luxury |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |