| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | D2000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 62.5 - 70 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τάση Εισόδου | DC 12V |
| Ονομαστική Ισχύς | 20W |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης Υγρού | 500ml |
| Τρόπος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Περιοχή Κάλυψης | 2000 κυβικά μέτρα |
| Μέθοδος Ελέγχου | Εφαρμογές για κινητά και συνδεσιμότητα Bluetooth/Wi-Fi |
| Στυλ Σχεδίασης | Μοντέρνος μινιμαλισμός και ελαφριά πολυτέλεια |
| Τεχνολογία Διάχυσης | Διάχυση ψυχρού αέρα |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές