| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | D2000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 62.5 - 70 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Napięcie wejściowe | 12 V prądu stałego |
| Moc nominalna | 20 W |
| Pojemność magazynowania płynów | 500 ml |
| Tryb instalacji | Włókna z włókna włókienniczego |
| Obszar zasięgu | 2000 m3 |
| Metoda kontroli | Aplikacje mobilne i łączność Bluetooth/Wi-Fi |
| Styl projektowania | Nowoczesny minimalizm i lekki luksus |
| Technologia dyfuzyjna | Dyfuzja zimnego powietrza |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje