| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | D2000 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 62.5 - 70 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Input Voltage | DC 12V |
| Rated Power | 20W |
| Liquid Storage Capacity | 500ml |
| Installation Mode | Wall-mounted |
| Coverage Area | 2000 cubic meters |
| Control Method | Mobile applications and Bluetooth/Wi-Fi connectivity |
| Design Style | Modern minimalism and light luxury |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |