| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | D2000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 62.5 - 70 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Input Voltage | DC 12V |
| Rated Power | 20W |
| Liquid Storage Capacity | 500ml |
| Installation Mode | Wall-mounted |
| Coverage Area | 2000 cubic meters |
| Control Method | Mobile applications and Bluetooth/Wi-Fi connectivity |
| Design Style | Modern minimalism and light luxury |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |