| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | D2000 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 62.5 - 70 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Inlaatspanning | DC 12V |
| Nominaal vermogen | 20W |
| Vloeistofopslagcapaciteit | 500 ml |
| Installatiemodus | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Beschermingsgebied | 2000 kubieke meter |
| Controlemethode | Mobiele toepassingen en Bluetooth/Wi-Fi-connectiviteit |
| Ontwerpstijl | Moderne minimalisme en lichte luxe |
| Diffusietechnologie | Diffusie door koude lucht |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies