| 브랜드 이름: | MGSCENT |
| 모델 번호: | D2000 |
| MOQ: | 1개 |
| 가격: | USD 62.5 - 70 |
| 지불 조건: | T/T, 서부 동맹 |
| 공급 능력: | 100pcs/일 |
| Input Voltage | DC 12V |
| Rated Power | 20W |
| Liquid Storage Capacity | 500ml |
| Installation Mode | Wall-mounted |
| Coverage Area | 2000 cubic meters |
| Control Method | Mobile applications and Bluetooth/Wi-Fi connectivity |
| Design Style | Modern minimalism and light luxury |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |