| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | D2000 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 62.5 - 70 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Input Voltage | DC 12V |
| Rated Power | 20W |
| Liquid Storage Capacity | 500ml |
| Installation Mode | Wall-mounted |
| Coverage Area | 2000 cubic meters |
| Control Method | Mobile applications and Bluetooth/Wi-Fi connectivity |
| Design Style | Modern minimalism and light luxury |
| Diffusion Technology | Cold-air diffusion |