| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | MY01 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 17 -19.3 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Chubby Perfuming Equipment |
| Product Model | MY-01 |
| Essential Oil Capacity | 130ml |
| Material | Plastic |
| Power | 10W |
| Fuel Consumption | 1.3g/h |
| Device Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |