| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Chubby Perfuming Equipment |
| Productmodel | MY-01 |
| Capaciteit Etherische Olie | 130ml |
| Materiaal | Plastic |
| Vermogen | 10W |
| Brandstofverbruik | 1.3g/u |
| Afmetingen Apparaat | 175 * 150 * 74mm |
| Brutogewicht | 0.9kg |