| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | MY01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 17 -19.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Chubby Sprzęt Perfumeryjny |
| Model produktu | MŚ-01 |
| Pojemność oleju eterycznego | 130 ml |
| Materiał | Plastikowe |
| Władza | 10W |
| Zużycie paliwa | 10,3 g/h |
| Wymiary urządzenia | 175 * 150 * 74 mm |
| Waga brutto | 00,9 kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje