| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | MY01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 17 -19.3 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Chubby Perfuming Equipment |
| Product Model | MY-01 |
| Essential Oil Capacity | 130ml |
| Material | Plastic |
| Power | 10W |
| Fuel Consumption | 1.3g/h |
| Device Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |