| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΧ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 17 -19.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εργαλεία Μυρωδών |
| Πρότυπο προϊόντος | ΜΕ-01 |
| Δυναμικότητα για αιθέρια έλαια | 130 ml |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δύναμη | 10W |
| Κατανάλωση καυσίμου | 1.3g/h |
| Μέγεθος συσκευής | 175 * 150 * 74mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 00,9 κιλά |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές