| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | MY01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 17 -19.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | تجهیزات عطر زننده |
| مدل محصول | MY-01 |
| ظرفیت نفت ضروری | 130 میلی لیتر |
| مواد | پلاستیک |
| قدرت | 10W |
| مصرف سوخت | 1.3g/h |
| ابعاد دستگاه | 175 * 150 * 74mm |
| وزن ناخالص | 0.9 کيلوگرم |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها