| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | J50 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 21.4 -24.1 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة/يوم |
Experience ultimate silence with our elegant aluminum alloy aroma diffuser machine, featuring a sophisticated appearance with strong decorative appeal for any environment.
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise | <14dba |
| Material | Aluminum alloy |
| Service life | 10000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil capacity | 15ml |
| Max Oil consumption | 0.15ml/h |