| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | J50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 21.4 -24.1 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
Experience ultimate silence with our elegant aluminum alloy aroma diffuser machine, featuring a sophisticated appearance with strong decorative appeal for any environment.
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise | <14dba |
| Material | Aluminum alloy |
| Service life | 10000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil capacity | 15ml |
| Max Oil consumption | 0.15ml/h |