| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | J50 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 21.4 -24.1 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
Doświadcz najwyższej ciszy z naszą elegancką maszyną do rozpraszania aromatów z aluminium, o wyrafinowanym wyglądzie z silnym urządzeniem dekoracyjnym dla każdego środowiska.
| napięcie | DC5V |
| Władza | 2W |
| Hałas | < 14dba |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Żywotność | 10000 godzin |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Pojemność naftowa | 15 ml |
| Maksymalne zużycie oleju | 00,15 ml/h |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje