| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | J50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 21.4 -24.1 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
Herhangi bir ortamda sofistike bir görünüm ve güçlü dekoratif çekicilik sunan zarif alüminyum alaşımlı aroma difüzör makinemizle üstün sessizliği deneyimleyin.
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 2W |
| Gürültü | <14dba |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Servis ömrü | 10000 saat |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Yağ kapasitesi | 15ml |
| Maksimum Yağ tüketimi | 0.15ml/saat |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar