| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | J50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 21.4 -24.1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
Βιώστε την απόλυτη ησυχία με την κομψή μηχανή διασκορπισμού αρώματος από κράμα αλουμινίου, με μια εξελιγμένη εμφάνιση με ισχυρή διακοσμητική έλξη για κάθε περιβάλλον.
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 2W |
| Ασύρματα | < 14dba |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Ζωή χρήσης | 10000 ώρες |
| Τεχνολογία | Διάχυση κρύου αέρα |
| Ενδυνάμωση πετρελαίου | 15 ml |
| Μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου | 00,15 ml/ώρα |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές