| ชื่อแบรนด์: | MGSCENT |
| เลขรุ่น: | เจ50 |
| ขั้นต่ำ: | 1 ชิ้น |
| ราคา: | USD 21.4 -24.1 |
| เงื่อนไขการจ่ายเงิน: | ที/ที, เวสเทิร์นยูเนี่ยน |
| ความสามารถในการจําหน่าย: | 300 ชิ้น / วัน |
Experience ultimate silence with our elegant aluminum alloy aroma diffuser machine, featuring a sophisticated appearance with strong decorative appeal for any environment.
| Voltage | DC5V |
| Power | 2W |
| Noise | <14dba |
| Material | Aluminum alloy |
| Service life | 10000 hours |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Oil capacity | 15ml |
| Max Oil consumption | 0.15ml/h |