| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | J50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 21.4 -24.1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
Ervaar ultieme stilte met onze elegante aluminium aroma diffuser machine, met een verfijnde uitstraling met een sterke decoratieve aantrekkingskracht voor elke omgeving.
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 2W |
| Geluid | < 14dba |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Levensduur | 10000 uur |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
| Oliecapaciteit | 15 ml |
| Maximaal olieverbruik | 0.15 ml/uur |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies