| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 48 - 54 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Voltage | DC5V |
| Geluidsniveau | <35 dBA |
| Levensduur | 10.000 uur |
| Maximale Olieverbruik | 0,25 ml/u |
| Kleur | Houtkleur |
| Vermogen | 8,0W |
| Bereik | 100 m³ |
| Materiaal | Zwart Sandelhout + Afrikaanse Zure Tak |