| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 48 - 54 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Napięcie | DC5V |
| Poziom Hałasu | <35 dBA |
| Żywotność | 10 000 godzin |
| Maksymalne Zużycie Oleju | 0,25 ml/h |
| Kolor | Kolor Drewna |
| Moc | 8,0W |
| Obszar Zasięgu | 100 m³ |
| Materiał | Czarny Sandałowiec + Afrykańska Gałązka Kwaśna |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje