| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 48 - 54 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Voltage | DC5V |
| Noise Level | <35 dBA |
| Service Life | 10,000 hours |
| Maximum Oil Consumption | 0.25 ml/h |
| Color | Wood Color |
| Power | 8.0W |
| Coverage Area | 100 m³ |
| Material | Black Sandalwood + African Acid Twig |