| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 48 - 54 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Voltaj | DC5V |
| Gürültü seviyesi | <35 dBA |
| Hizmet Hayatı | 10,000 saat |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.25 ml/saat |
| Renk | Ahşap Rengi |
| Güç | 8.0W |
| Kapsama Alanı | 100 m3 |
| Malzeme | Siyah Sandal ağacı + Afrikalı Asit Dalı |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar