| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΜ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 48 - 54 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τάση | DC5V |
| Επίπεδο Θορύβου | <35 dBA |
| Διάρκεια Ζωής | 10.000 ώρες |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ελαίου | 0,25 ml/h |
| Χρώμα | Χρώμα Ξύλου |
| Ισχύς | 8,0W |
| Περιοχή Κάλυψης | 100 m³ |
| Υλικό | Μαύρο Σανταλόξυλο + Αφρικανικό Οξύ Κλαδί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές