| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM02 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 15.9 - 17.9 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Model | MTP-AM02 |
| Merk | Wenqingxiang |
| Capaciteit Etherische Olie | 20-30 druppels 100% natuurlijke etherische olie per gebruik |
| Nettogewicht | 390g |
| Voedingsingang | DC 5V 1A, 2W |
| Oplaadinterface | Type-C (USB Power Delivery compatibel) |
| Productafmetingen | 126 mm (breedte) * 72 mm (diepte) * 152 mm (hoogte) |
| Diameter Basis | 72 mm |