| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | AM02 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 15.9 - 17.9 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Model | MTP-AM02 |
| Brand | Wenqingxiang |
| Essential Oil Capacity | 20-30 drops of 100% natural essential oil per use |
| Net Weight | 390g |
| Power Input | DC 5V 1A, 2W |
| Charging Interface | Type-C (USB Power Delivery compliant) |
| Product Dimensions | 126 mm (width) * 72 mm (depth) * 152 mm (height) |
| Base Diameter | 72 mm |