| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | AM02 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 15.9 - 17.9 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Μοντέλο | MTP-AM02 |
| Μάρκα | Wenqingxiang |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 20-30 σταγόνες 100% φυσικού αιθέριου ελαίου ανά χρήση |
| Καθαρό Βάρος | 390g |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | DC 5V 1A, 2W |
| Διεπαφή Φόρτισης | Τύπου C (Συμβατό με USB Power Delivery) |
| Διαστάσεις Προϊόντος | 126 mm (πλάτος) * 72 mm (βάθος) * 152 mm (ύψος) |
| Διάμετρος Βάσης | 72 mm |